ECOKARTA - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE
Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic.
LEEDBREEAMDGNBHQEWELLEKOLOGICZNE MATERIAŁY
Przejdź do treści

ECOKARTA

ECOKARTA
Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic.

Ecokarta to dokumentacja tworzona dla każdego produktu z osobna w oparciu o dostępne na całym świecie narzędzia do oceny wpływu produktu na środowisko, człowieka oraz otoczenie. ECOKARTA to narzędzie dla asesorów, konsultantów, architektów, wykonawców i specjalistów branży zrównoważonego budownictwa. Pozwala ona na łatwe i szybkie stwierdzenie czy produkt może się przyczynić do uzyskania punktów w procesie certyfikacji budynku. Informacje sa przydatne przy uzyskiwaniu certyfikatów: LEED, BREEAM, DGNB.

Jeżeli jesteś producentem materiałów, zgłoś się do nas a sprawdzimy czy Twój produkt spełnia wymogi certyfikacji wielokryterialnej. Podpowiemy Ci również do uzyskania jakich kredytów przyczynić się może Twój produkt. Stworzylismy juz ponad 400 ecokart dla różnych materiałów!

Jeżeli jesteś asesorem, konsultantem czy też inwestorem - zgłoś do nas produkt, a my sprawdzimy czy posiada on przydatną dokumentację lub uzyskamy informacje od jego producenta. - kontakt

W trakcie tworzenia dokumentu analizujemy wiele informacji dotyczących produktu, jak jego pochodzenie, wytwarzanie, cykl zycia, posiadane certyfikaty czy spełniane normy. Przyglądamy się również firmie i jej praktykom w zakresie działalności proekologicznej.
Karta zawiera również informacje o posiadanych certyfikatach przyznanych produktowi oraz o certyfikatach posiadanych przez producenta. Stanowi dopełnienie karty techniczej  o informacje niezbędne do wyboru właśnie Twojego produktu do projektu certyfikowanego !
Pobierz przykładową ecokartę:
W nowej szacie graficznej:
              Forbo-Marmoleum
              XPS
              Ceramika ROVESE
W starej szacie graficznej:
              Modulyss
              TECE        
poproś o inne ecokarty z Twojej branży.
    
KONTAKT
mobile:  +48 517-160-640
POMOC ?
Jeśli nie znalazłeś na stronie interesujących
Cię informacji,
skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail
lub telefonicznie, a z pewnością pomożemy.
Wróć do spisu treści