Zielone dachy, LEED, BREEAM - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE
Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic.
LEEDBREEAMDGNBHQEWELLEKOLOGICZNE MATERIAŁY
Przejdź do treści

Zielone dachy, LEED, BREEAM

PRODUKTY > Zielone dachyWarstwa filtracyjna i drenażowaSystem drenażowy ND 100 / ND 120
Wysokiej jakości, oznakowany CE system drenażowy przeznaczony do ekstensywnej roślinności na dachach o średnim nachyleniu. System drenażowy ND zapobiega wzrostowi ciśnienia hydrostatycznego na hydroizolacji i zabezpiecza ją przed obciążeniami mechanicznymi. System drenażowy ND 120 wyposażony w folię rozkładającą nacisk został opracowany specjalnie do systemu drenażowego i zabezpieczenia konstrukcji nośnej Nophadrain „Clic”.

System drenażowy ND 100 / ND 120


System drenażowy ND 200 / ND 220
Wysokiej jakości, oznaczony CE system drenażowy Nophadrain przeznaczony dla ciągów pieszych na zielonych dachach  z odpowiednim spadkiem. System drenażowy ND zapobiega wzrostowi ciśnienia hydrostatycznego na hydroizolacji i zabezpiecza ją przed obciążeniami mechanicznymi.

System drenażowy ND 200 / ND 220System drenażowy ND 200sv
Wysokiej jakości, oznakowany CE system drenażowy z perforowanym rdzeniem jest komponentm Systemy Nophadrain dla ciągów pieszych na zielonych dachach na dachu odwróconym. System drenażowy zapobiega również wzrostowi ciśnienia hydrostatycznego na hydroizolacji. Dolną warstwę separacyjno-ochronną tworzy spojona z rdzeniem drenażu  włóknina, która chroni termoizolację XPS przed uszkodzeniami mechanicznymi i zapewnia możliwość swobodnego odprowadzenia pary wodnej z izolacji XPS.

System drenażowy ND 200svSystem drenażowy ND 200h/ ND 220h
Wysokiej jakości, oznakowany CE system drenażowy dla ciągów pieszych o ograniczonym spadku lub do zastosowań w przypadku których konieczne są drenaże o większej długości. System drenażowy zapobiega również wzrostowi ciśnienia hydrostatycznego na hydroizolacji i zabezpiecza ją przed obciążeniami mechanicznymi.

System drenażowy ND 200h/ ND 220h

System drenażowy ND 600 / ND 620
Wysokiej jakości, oznakowany CE system drenażowy o wysokiej wytrzymałości na ściskanie. Warstwę filtracyjną stanowi ekstremalnie wytrzymała geowłóknina, utkana z jednego włókna i o bardzo wysokiej przepuszczalności pionowej. System drenażowy ND zapobiega wzrostowi ciśnienia hydrostatycznego na hydroizolacji i zabezpiecza ją przed obciążeniami mechanicznymi. Niniejszy system drenażowy jest przeznaczony specjalnie do nawierzchni dla ruchu pieszego i kołowego na warstwach nośnych wykonanych z tłucznia oraz betonu przepuszczalnego.


System drenażowy ND 600 / ND 620


System drenażowy ND 620hd
Wysokiej jakości, oznakowany CE system drenażowy o bardzo wysokiej wytrzymałości na ściskanie. Warstwę filtracyjną stanowi ekstremalnie wytrzymała geowłóknina, utkana z jednego włókna i o bardzo wysokiej przepuszczalności pionowej. Zintegrowany system drenażowy ND 620hd jest komponentem Systemy Nophadrain dla dróg i parkingów na zielonych dachach pod osobowy ruch kołowy, układany na warstwach nośnych wykonanych z tłucznia oraz betonu przepuszczalnego. System drenażowy zapobiega również wzrostowi ciśnienia hydrostatycznego na hydroizolacji i zabezpiecza ją przed obciążeniami mechanicznymi.


System drenażowy ND 620hd

System drenażowy ND 600sv / ND 600hdsv
Wysokiej jakości, oznakowany CE system drenażowy o bardzo wysokiej wytrzymałości na ściskanie, z perforowanym rdzeniem. . Warstwę filtracyjną stanowi ekstremalnie wytrzymała geowłóknina, utkana z jednego włókna i o bardzo wysokiej przepuszczalności pionowej. Przeznaczony specjalnie do montażu nawierzchni dla ruchu pieszego i kołowego na warstwach nośnych wykonanych z tłucznia oraz betonu przepuszczalnego na dachu odwróconym. System drenażowy zapobiega również wzrostowi ciśnienia hydrostatycznego na hydroizolacji. Dolną warstwę separacyjno-ochronną tworzy spojona z rdzeniem drenażu  włóknina, która chroni termoizolację XPS przed uszkodzeniami mechanicznymi i zapewnia możliwość swobodnego odprowadzenia pary wodnej z izolacji XPS.S


ystem drenażowy ND 600sv / ND 600hdsv
System drenażowy ND 800
Wysokiej jakości, oznakowany CE system drenażowy dla ciągów pieszych o ograniczonym spadku lub do zastosowań w przypadku których konieczne są drenaże o większej długości odwadniania. System drenażowy zapobiega również wzrostowi ciśnienia hydrostatycznego na hydroizolacji i zabezpiecza ją przed obciążeniami mechanicznymi.

System drenażowy ND 800
System drenażowy ND 4+1h
Wysokiej jakości, oznakowany CE system drenażowy z rezerwuarem wody przeznaczony do dachów obsadzonych roślinnością ekstensywną i intensywną. System drenażowy zapobiega wzrostowi ciśnienia hydrostatycznego na membranie hydroizolacyjnej, zabezpiecza ją przed obciążeniami mechanicznymi i zapewnia możliwość swobodnego odprowadzenia pary wodnej z izolacji XPS na dachu odwróconym.

System drenażowy ND 4+1hSystem drenażowy ND 5+1
Wysokiej jakości,  oznakowany CE system drenażowy z magazynem wody przeznaczony do dachów z ograniczonym spadkiem obsadzonych roślinnością ekstensywną lub intensywną, lub do zastosowań, w których wymagane są większe długości drenażu. System drenażowy zapobiega wzrostowi ciśnienia hydrostatycznego na membranie hydroizolacyjnej, zabezpiecza ją przed obciążeniami mechanicznymi i zapewnia możliwość swobodnego odprowadzenia pary wodnej z izolacji XPS na dachu odwróconym.

System drenażowy ND 5+1System drenażowy ND 6+1v
Wysokiej jakości, oznakowany CE system drenażowy z dużym zbiornikiem retencyjnym wody przeznaczony dla dachów z niewystarczającym spadkiem, na którym istnieje ryzyko powstawania zastoin wodnych, pozwala na większą dugość odwadniania. System drenażowy zapobiega wzrostowi ciśnienia hydrostatycznego na membranie hydroizolacyjnej, zabezpiecza ją przed obciążeniami mechanicznymi i zapewnia możliwość swobodnego odprowadzenia pary wodnej z izolacji XPS na dachu odwróconym.

System drenażowy ND 6+1vSystem drenażowy ND Strip 150 / 300
Wysokiej jakości,  CE system drenażu, który  został zaprojektowany do budowy jednowarstwowych zielonych dachów z niewystarczającym spadkiem, dla dachów o konstrukcji blaszanej. Dodatkowo System drenażowy ND Strip 150 jest komponentem Systemu Nawadniającego dla drzew Nophadrain TIS oraz jako alternatywa dla rur kanalizacji deszczowej w piasku oraz żwirze na boiskach sportowych, polach golfowych, przydrożnych rowach melioracyjnych, itp.

System drenażowy ND Strip 150 / 300


ND Trasdrain 100sv System drenażowy
Wysokiej jakości, pasywny kapilarnie tarasowy system drenażowy, o wysokości 8.5 mm. Oznakowany CE. Produkt jest przeznaczony do montażu pod posadzki (np. kamień naturalny, płytki ceramiczne) na tarasach, balkonach oraz schodach zewnętrznych, układanych na podłożu twardym lub sypkim. Perforacja rdzenia drenażu zapewnia optymalny drenaż pionowy, gdy systemy drenażowe są stosowane na niezwiązanych warstwach podbudowy mających bezpośredni kontakt z podłożem. Perforacja rdzenia sprawie, że system ten nie stanowi bariery dyfuzyjnej. Dzięki temu, może być zastosowany również na dachach o odwróconym układzie warstw


ND Trasdrain 100sv System drenażowy


ND Trasdrain 200sv System drenażowy
Wysokiej jakości, pasywny kapilarnie tarasowy system drenażowy, o wysokości 13 mm. Oznakowany CE. Produkt jest przeznaczony do montażu pod posadzki (np. kamień naturalny, płytki ceramiczne) na tarasach, balkonach oraz schodach zewnętrznych, układanych na podłożu twardym lub sypkim. Perforacja rdzenia drenażu zapewnia optymalny drenaż pionowy, gdy systemy drenażowe są stosowane na niezwiązanych warstwach podbudowy mających bezpośredni kontakt z podłożem. Perforacja rdzenia sprawie, że system ten nie stanowi bariery dyfuzyjnej. Dzięki temu, może być zastosowany również na dachach o odwróconym układzie warstw.

ND Trasdrain 200sv System drenażowy


ND Trasdrain 200hsv System drenażowy
Wysokiej jakości, pasywny kapilarnie tarasowy system drenażowy, o wysokości 16.5 mm. Oznakowany CE. Produkt jest przeznaczony do montażu pod posadzki (np. kamień naturalny, płytki ceramiczne) na tarasach, balkonach oraz schodach zewnętrznych, układanych na podłożu twardym lub sypkim. Perforacja rdzenia drenażu zapewnia optymalny drenaż pionowy, gdy systemy drenażowe są stosowane na niezwiązanych warstwach podbudowy mających bezpośredni kontakt z podłożem. Perforacja rdzenia sprawie, że system ten nie stanowi bariery dyfuzyjnej. Dzięki temu, może być zastosowany również na dachach o odwróconym układzie warstw.

ND Trasdrain 200hsv System drenażowy


KONTAKT
e-mail:  ecosquad@ecosquad.pl
mobile:   +48 517-160-640

adres do korespondencji:
ul. Pagory 26
34-116 Spytkowice
POMOC ?
Jeśli nie znalazłeś na stronie interesujących Cię informacji, skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail lub telefonicznie, a z pewnością pomożemy.
Wróć do spisu treści