Zielone dachy, LEED, BREEAM - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE
Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic.
LEEDBREEAMDGNBHQEWELLEKOLOGICZNE MATERIAŁY
Przejdź do treści

Zielone dachy, LEED, BREEAM

PRODUKTY > Zielone dachy
Folia separacyjna, ochronna, poślizgowa i przeciwkorzennaFolia separacyjna i poślizgowa ND TGF-20
Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego folia separacyjna i poślizgowa . Instalowana pomiędzy membraną hydroizolacyjną a wyższymi warstwami. Chroni membranę przed skutkami działania sił poziomych. Folia nakładana jest w dwóch warstwach, dzięki temu tworzy warstwę separacyjną i poślizgową.  Folię instaluje się luźno na pokryciu dachowym z zakładką nie mniejszą niż 100mm.


Folia separacyjna i poślizgowa ND TGF-20Folia przeciwkorzenna ND WSB-50 / ND WSB-80
Wysokiej jakości folia przeciwkorzenna wykonana z polietylenu o niskiej gęstości Zabezpiecza niższe warstwy dachu przed  przerastaniem przez korzenie roślin. Warstwa ta jest instalowana bezpośrednio na hydroizolacji i jest niezbędna w przypadku membran hydroizolacyjnych bez certyfikatu odporności na przerastanie korzeni zabezpiecza nieodporną na korzenie membranę hydroizolacyją przed uszkodzeniami spowodowanymi penetracją korzeni roślinności ekstensywnej.

Folia przeciwkorzenna ND WSB-50 / ND WSB-80

Folia poślizgowa i ochronna ND TSF-100
Folia zabezpieczająca o wysokiej wytrzymałości mechanicznej i dynamicznej, która zabezpiecza pokrycie dachowe przed obciążeniami dynamicznymi. Zapobiega również przyklejaniu się systemu drenażowego ND do membrany hydroizolacyjnej.

Folia poślizgowa i ochronna ND TSF-100

Folia retencyjna ND WSF-24
Folia z tworzywa sztucznego, Folia umieszczana pomiędzy Panelami substratowymi Nophadrain ND SM-50. Stosowana na dachach średniospadzistych. Jej rolą jest zatrzymywanie większej ilości wody w panelach substratowych


Folia retencyjna ND WSF-24

KONTAKT
e-mail:  ecosquad@ecosquad.pl
mobile:   +48 517-160-640

adres do korespondencji:
ul. Pagory 26
34-116 Spytkowice
POMOC ?
Jeśli nie znalazłeś na stronie interesujących Cię informacji, skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail lub telefonicznie, a z pewnością pomożemy.
Wróć do spisu treści