Inhom - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE
Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic.
LEEDBREEAMDGNBHQEWELLEKOLOGICZNE MATERIAŁY
Przejdź do treści

Inhom

ECO FIRMY
Technologie pasywne i energooszczędne
budujemy przyszłość
W końcu ! Jedna firma może zrobić dla Ciebie WSZYSTKO !

INHOM to polska firma utworzona w 2007 roku, która nieustannie dąży do polepszania jakości życia w dziedzinie budownictwa
jedno- i wielorodzinnego.
Naszą misją jest zapoczątkowanie nowej ery w budownictwie
jedno-  i wielorodzinnym w Polsce. Wierzymy, że za długo właściciele domów w Polsce zmagali się
z zimnem, wilgocią, niezdrowymi i nie-energoszczędnymi domami.

Stosujemy podjeście całościowe do budowy domu i proponujemy zindywidualizowane rozwiązania. Poprzez doradztwo, projekt i wykonanie możemy zagwarantować zintegrowane i zoptymalizowane rozwiązania dla naszych klientów.

Czujemy się zobowiązani do obchodzenia się z zasobami ziemi w sposób odpowiedzialny. Naszym celem jest wyznaczanie nowych standardów mieszkaniowych, które będą lepsze dla nas samych i naszej planety.
Świadczymy kompleksowe usługi budowy domów energooszczędnych i pasywnych na działkach własnych i działkach klienta.
Budowa domu energooszczędnego to coś na czym znamy się najlepiej. Oferujemy kompleksowe podejście od projektu do stanu deweloperskiego. Doradzamy, proponujemy i wspieramy Klienta w podejmowaniu trudnych decyzji.
Jako INHOM podchodzimy kompleksowo do realizacji komfortowych, zdrowych i energooszczędnych domów. Jeżeli planujesz budowę domu i szukasz odpowiedniej działki to z chęcią Ci doradzimy.
Chciałbyś zmniejszyć lub wyzerować rachunki za ogrzewanie, c.w.u. i pozostałą energię elektryczną? Gubisz się w tych wszystkich opcjach i nie wiesz na co się zdecydować? Skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy.

Technologia budowy

Dlaczego nasza koncepcja budowy oraz ogrzewania jest aktualnie najlepszą opcją z pośród całej gamy dostępnych technologii i systemów grzewczych?

• W konkurencyjnej cenie niewiele ponad 2400 zł brutto za m2 oferujemy budowę domu pasywnego ( T&O w wersji pasywnej) o rocznych rachunkach za ogrzewanie na poziomie 1000 zł. ( 1000 zł na rok, nie na miesiąc!)

• Przy dodatkowej inwestycji w panele fotowoltaiczne na poziomie 40-50 tyś. zł możliwe jest uzyskanie standardu domu zero energetycznego lub nawet plus energetycznego. Taki dom zużywa tyle samo lub mniej energii niż sam produkuje. A to wszystko praktycznie bezobsługowo!

Żaden inny system nie gwarantuje takich możliwości!

INHOM
ul. Lesny Stok 25
80-260 Gdansk
NIP:  957-096-74-94
REGON:  220427260
+48 733
387 393
biuro@inhom.pl

KONTAKT
mobile:  +48 517-160-640
POMOC ?
Jeśli nie znalazłeś na stronie interesujących
Cię informacji,
skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail
lub telefonicznie, a z pewnością pomożemy.
Wróć do spisu treści