Mitsubishi Electric - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

Idź do spisu treści

Menu główne

Mitsubishi Electric

eco-FirmyO Mitsubishi Electric

Od ponad 90 lat, działając na całym świecie, Mitsubishi Electric Corporation dostarcza Klientom biznesowym, jak również Klientom ostatecznym najwyższej jakości produkty z zakresu techniki lotniczej i kosmicznej, półprzewodników, produkcji i rozdziału energii, techniki komunikacyjnej i informacyjnej, elektroniki rozrywkowej, automatyki przemysłowej oraz techniki budowlanej, tj. technika klimatyzacyjna i ogrzewnictwo. Posiadająca ponad 124.000 pracowników, firma, osiągnęła z końcem roku fiskalnego 31.03.2014 skonsolidowaną sprzedaż na poziomie 39,3 miliardów dolarów*. Biura sprzedaży, centra badawcze i rozwojowe oraz zakłady produkcyjne firmy znajdują się w ponad 30 krajach świata. Od 1978 roku Mitsubishi Electric w Niemczech jest Oddziałem Mitsubishi Electric Europe. Mitsubishi Electric Europe jest spółką - córką Mitsubishi Electric Corporation w Tokio. Mitsubishi Electric Living Environment Systems Oddział w Polsce rozpoczął bezpośrednią działalność w Polsce 1 stycznia 2015 roku.

O Mitsubishi Electric LES

Mitsubishi Electric (LES – Living Environment Systems) zapewnia komfortowy klimat wszędzie tam, gdzie mieszkają i pracują ludzie. Nasza firma jest czołowym producentem i dostawcą sprzętu HVAC – systemów klimatyzacji, ogrzewania, wentylacji, a także pomp ciepła. W swojej ofercie posiadamy produkty dedykowane różnym obszarom zastosowań: od mieszkań, przez pomieszczenia średniej wielkości, po duże budynki i powierzchnie komercyjne. Urządzenia spełniają najbardziej wymagające normy, są wysoce efektywne energetycznie, posiadają certyfikaty i wyróżnienia wielu znaczących światowych organizacji.


Jako globalny producent urządzeń komercyjnych i życia codziennego jesteśmy świadomi, że obok dostarczania najwyż¬szej jakości usług jednym z naszych zadań jest ochrona klimatu. Dlatego też Mitsubishi Electric chce w znacznym stopniu przyczynić się do obniżenia emisji dwutlenku węgla poprzez realizację naszej „Inicjatywy dla środowiska 2021”. Zakłada ona, że do roku 2021 ilość CO2 wytwarzanego przez Mitsubishi Electric w procesach produkcyjnych, jak i podczas pra¬cy naszych urządzeń zostanie zredukowana o 30 %. Nie jest to oczywiście jedyny wysiłek podejmowany przez inżynierów z Mitsubishi Electric – w przyszłości chcemy poświęcić się również opracowywaniu wielu innych nowatorskich technologii tworzonych z myślą o człowieku i środowisku.


O naszym zaangażowaniu świadczą przede wszystkim dostarczane produkty. Jednak, wiemy, że o sukcesie nie decydujemy sami.  Dlatego Partnerzy i Klienci Mitsubishi Electric mogą korzystać z obszernej oferty usług, która jest stale rozbudowywana. Obejmuje ona m.in.: instrukcje do projektowania i serwisowania, oprogramowanie pomocne przy wymiarowaniu, szkolenia ukierunkowane na praktykę, pomoc techniczną na miejscu, wsparcie reklamowe.
W ten sposób Mitsubishi Electric zapewnia udaną współpracę i „dobry klimat biznesowy”.


Pobierz katalog produktów:


Polityka środowiskowa firmy Mitsubishi Electric Europe B.V. - Oddział w Polsce

Zgodnie z ISO 14001:2004 firma Mitsubishii Electric zobowiązuje się do:

  • ciągłej poprawy działań środowiskowych

  • zapobiegania zanieczyszczeniom

  • postępowania zgodnego z prawem ochrony środowiska i innymi uregulowaniami środowiskowymi

  • racjonalnego wykorzystania zasobów energii

  • stosowania efektywnej gospodarki opakowaniowej

  • doskonalenia procesów segregacji odpadów, ze szczególnym uwzględnieniem odpodów komunalnychKontakt:

MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE B.V. (Sp. z o.o.) ODDZIAŁ W POLSCE (Living Environment Systems)
ul. Łopuszańska 38C
PL - 02-232 Warszawa
www.mitsubishi-les.com


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego