Oferta Ekologiczna - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

Idź do spisu treści

Menu główne

Oferta Ekologiczna

ECOSQUAD


Oferta firmy ECOKARTA


Consulting ekologiczny

Prowadzimy szerokie usługi consultingowe z zakresu budownictwa ekologicznego, zarówno w dziedzinie b2b jak i b2c.

    Szkolenia z zakresu ekologii i budownictwa ekologicznego  

Dla firm i instytucji zainteresowanych prowadzimy szkolenia z ekologii oraz budownictwa ekologicznego.
- Rozwiązania proekologiczne w praktyce
- Ekologia w biznesie
- Ekologia
praktyczne aspekty
- Budownictwo ekologiczne
systemy oceny wielokryterialnej budynków
- Budownictwo ekologiczne
budownictwo pasywne
- Budownictwo ekologiczne
odnawialne źródła energii

Istnieje również możliwość dostosowania tematyki szkolenia do indywidualnych potrzeb zamawiającego, w tym również przeprowadzenia szkolenia online.

Przeprowadziliśmy już ponad 600 godzin szkoleń, zarówno komercyjnych jak i współfinansowanych z EFS.
Szkolenia prowadzimy zarówno dla szeregowych pracowników, jak i kadry zarządzającej.


Dla firm.


Firmom oferujemy analizę jej aktualnej sytuacji na rynku branży budowlanej, możliwości wdrożenia zasad zrównoważonego rozwoju. Pomagamy także w dostosowaniu działalności firmy na rynku budownictwa do zasad budownictwa ekologicznego. Promujemy firmy, które mają duży potencjał ekologiczny. Tym zaś, którzy dopiero wypracowywują  swój ekologiczny wizerunek, podpowiadamy jak dobrać metody i jaką strategię obrać, aby jak najlepiej wejść na ten szybko rozwijający się rynek. Pomagamy także w tworzeniu jakościowej i środowiskowej polityki firmy.

ISO 9001, ISO 14001

Od maja tego roku EcoSquad oferuje także usługi consultingowe w zakresie wdrażania  Zintegrowanych Systemów Zarządzania Jakością  ISO 9001:2008 i Zarządzania Środowiskiem 14001:2004.  Przeprowadzamy również audyty wewnętrzne z zakresu wymienionych systemów.
Systemy te świadczą o jakości firmy i są prestiżowym wyróżnieniem wśród konkurencji. W chwili obecnej wiele firm i instytucji współpracuje wyłącznie z podmiotami, posiadającymi wdrożone systemy ISO 9001 i 14001.
Pozwalają one na stworzenie spójnej polityki firmy i podanie jej do publicznej wiadomości, co pozwala na lepsze zarządzanie przedsiębiorstwem lub instytucją, a jednocześnie daje możliwość monitorowania i eliminowania słabych punktów w działaniu firmy.


Dla Ciebie.


Dla osób, które planują ekologiczne inwestycje czy  też budowę własnego domu według zasad zrównoważonego rozwoju, polecamy pomoc w doborze odpowiednich materiałów i wykonawców, którzy w sposób szybki, rzetelny i prosty pomogą w stworzeniu projektu i wykonaniu go w sposób dogodny dla Państwa, nie nadwyrężający budżetu, a jednocześnie kreatywny i innowacyjny.  
Tak wykonana inwestycja daje satysfakcje wszystkim tworzącym ją stronom!

Pośrednictwo


Za pomocą portalu internetowego,  kontaktując się z nami, mają Państwo możliwość zamówienia produktów ekologicznych, które sprowadzimy dla Państwa bezpośrednio od producenta, eliminując koszty dodatkowego pośrednictwa i składowania w niekorzystnych dla materiałów warunkach, które znacznie pogarszają ich jakość. Eliminujemy jednocześnie negatywny wpływ dodatkowego, zbędnego transportu, przyczyniając się do zmniejszenia emisji CO2 i NOx.

Jesteśmy w stanie sprowadzić dla Państwa wszelkiego rodzaju materiały, począwszy do podstawowych surowców budowlanych, aż po materiały wykończeniowe. Firmy, z którymi współpracujemy oferują materiał najwyższej klasy, a dzięki wypracowanej współpracy jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjne ceny zamawianych materiałów i produktów.
Do Państwa dyspozycji oddajemy również sprawdzone firmy projektowe i aranżacyjne, które tworzą projekty na światowym poziomie, z poszanowaniem zasad budownictwa ekologicznego i zrównoważonego rozwoju.   

Dystrybucja


 Szukają Państwo dystrybutora w rejonie południowej Polski?
Bardzo chętnie podejmiemy się tego wyzwania, świadcząc usługi na najwyższym poziomie!

Informacja i reklama

Klientom, którzy mają już wypracowane standardy ekologiczne, ale brak im przebicia na rynku, oferujemy szereg usług informacyjno-reklamowych, które pomogą w dotarciu do sprecyzowanego klienta oraz wzmocnieniu pozycji rynkowej Państwa firmy.
Działania dostosowujemy w taki sposób, aby w krótkim czasie odnieść duży wzrost rozpoznawalności marki, która utrzyma się przez długi czas, dając wymierne efekty finansowe dla przedsiębiorstw.
Jednocześnie przejmujemy na siebie część działań marketingowych, które znacznie odciążają zarówno budżet Państwa firmy, jak  również Państwa pracowników, pozwalając skupić im się na bieżących wyzwaniach, jakie pojawiają się w firmie. Wraz z Państwem tworzymy strategię marketingową lub też na Państwa życzenie tworzymy ją sami, biorąc pod uwagę aktualną pozycję firmy, jej potencjalnych konkurentów i planowane działania.
Sprawdź, przekonaj się ile możesz zaoszczędzić, zlecając działania naszej firmie !  
Oferta jest zawsze jasna, czytelna i dostosowana do klienta, a wyniki działań stale monitorowane, w celu poprawy ich efektywności.

Na życzenie udostępniamy referencje i informacje o szkoleniach i kursach.

    
Współpracowaliśmy z:

INHOM
Diamond Properties
Rathscheck Schiefer
Górażdże Cement
Helios
Knauf Insulatiion
MebelLand
Menerga
Oschner
Pol-Eko
Perlit Polska
Rovese
Cersanit
Opoczno
Saint-Gobain
Steelcase
Dumarch-Went
Visio
Paskal Izolacje
Honter
Lapolla
Kliweko
Omegatop
i wielu innych


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego