Pozostałe elementy - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE
Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic.
LEEDBREEAMDGNBHQEWELLEKOLOGICZNE MATERIAŁY
Przejdź do treści

Pozostałe elementy

ECO PRODUKTY > ECO Dachy
Zabezpieczenie przed erozją
System ochrony przeciwerozyjnej ND 6+1esn
Mata  drenazowa wykorzystania jako zabezpieczenie przeciwerozyjne, zapobiega  zsunięciu się substratu na dachach o średnim nachyleniu z roślinnością  ekstensywną. Warstwę ochronną, stanowi nietkana włóknina połączona z  dolną częścią rdzenia za pomocą specjalnego kleju.  System ochrony  przeciwerozyjnej Nophadrain ND 6+1 wyposażony został w dodatkową warstwę  retencyjną.
Siatka przeciwerozyjna ND ESG-40/40
Siatka  przeciwerozyjna ND ESG-40/40 pełni funkcję przeciwerozyjną, separacyjną  i ochronną, przeznaczona do dachów o dużym spadku, z roślinnością  ekstensywną, do mocowania profili przeciwerozyjnych ND oraz klamr  mocujących ND Clip lub do mocowania paneli substratowych ND SM-50.
Siatka przeciwerozyjna ND ESG-40/40
Profil przeciwerozyjny ND
Jest to sztywny profil z tworzywa sztucznego. Profil posiada szczelinowe otwory do mocowania go za pomocą klamr mocujących ND Clip go do Siatki przeciwerozyjnej ND ESG-40/40. Profil przeciwerozyjny stabilizuje i zapobiega przed obsuwaniem warstwy substratu utworzonej przez Panele substratowe ND SM-50 na dachach spadzistych
Profil przeciwerozyjny ND
Klamra mocująca ND Clip
Klamra mocująca Profil przeciwerozyjny ND Siatki przeciwerozyjnej ND ESG-40/40. Klamra stanowi element Systemu Nophadrain dla ekstensywnych zielonych dachów - dach stromy.
Studzienki inspekcyjne
Studzienka inspekcyjna ND RS-8
Studzienka  inspekcyjna ze szczelną pokrywą wykonaną ze stali ocynkowanej  przeznaczona do monitorowania pracy systemu drenażowego ND na dachach  zielonych ekstensywnych oraz intensywnych. Studzienka inspekcyjna  wyposażona jest w otwory przeznaczone dla systemu drenażowego ND Strip  150 w celu wykorzystania jako drenaż liniowy do jednowarstwowych,  ekstensywnych dachów zielonych.
Studzienka inspekcyjna ND RS-30 / ND RS-50
Studzienka inspekcyjna ND RS-30 / ND RS-50 wykonana z tworzywa sztucznego, wyposażona w zamykaną pokrywę, przeznaczona do instalacji wewnątrz obszarów wegetacji na drenażu w celu monitorowania drenażu na konstrukcji intensywnego dachu zielonego.
Profile separacyjne i krawędziowe
Profil separacyjny i krawędziowy ND RP-100 / ND RP-101
Profil dachowy Nophadrain ND RP-100 ma przekrój w kształcie litery L wykonany jest z aluminium i  posiada otwory drenażowe. Profile są używane na dachach ekstensywnych na których konieczne jest zastosowanie profili krawędziowych L-w celu utworzenia prostego obramowania, jeżeli dach nie jest wyposażony w krawędzie. Pojedyncze profile łączone są za pomocą łącznika ND RP-V.
Profil krawędziowy dla nawierzchni żwirowych  ND KL-80
Przepuszczający wodę aluminiowy profil krawędziowy przeznaczony do oddzielania stref bez pokrywy roślinnej od warstwy wegetacyjnej na dachu. Profil może być również wykorzystany jako krawędź na ekstensywnych dachach zielonych. Pojedyncze profile łączone są za pomocą łącznika ND KL-V-80.
Profie separacyjno -  krawędziowe  ND GARDLINER PVC 35 / ND PVC 45
Profil separacyjno - krawędziowy z tworzywa sztucznego jest wykorzystywany do utworzenia stałej granicy pomiędzy strefami wegetacyjnymi i pozbawionymi roślinności lub nawierzchniami na dachach i tarasach. Sztywny profil staje się elastyczny i może być wyginany po usunięciu łączników.
Profie separacyjno -  krawędziowe ND GARDLINER PVC 45D
Sztywny profil krawędziowo - separacyjny z tworzywa sztucznego jest wykorzystywany do utworzenia stałej granicy pomiędzy strefami wegetacyjnymi i pozbawionymi roślinności lub nawierzchniami na dachach i tarasach.
Profil krawędziowy ND GARDLINER PVC 45DK
Sztywny profil krawędziowy z tworzywa sztucznego jest wykorzystywany do utworzenia stałej granicy pomiędzy strefami wegetacyjnymi i pozbawionymi roślinności lub nawierzchniami na dachach i tarasach. Spodnia część profilu wyposażona jest w taśmę typu rzep do przymocowania profilu do systemu drenażowego ND.
Ochrona pionowa- i warstwa drenażowa
Profil systemu ND „Clic
Opatentowany, dwuczęściowy profil mocujący (do ścian lub fasad) przeznaczony do mocowania systemu drenażowego ND 120 do ścian piwnicznych oraz murów oporowych. Umożliwia zamocowanie systemu drenażowego ND 120 do ściany, zapobiega wygięciu się lub ześlizgnięciu systemu drenażowego. Chroni uszczelnienie.

Klips łącznikowy do geowłókniny ND „Pix”
Plastikowy klips łączący zakładki geowłókniny. Klips łącznikowy do geowłókniny ND „Pix” stanowi element systemu ND „Clic” został zaprojektowany do montażu systemów drenażowych Nophadrain chroniących hydroizolację i odprowadzających wodę z powierzchni pionowych. Przeznaczony do montażu drenaży Nophadrain na ścianach  fundamentów, pionowych ścianach donic, itp.
KONTAKT
mobile:  +48 517-160-640
POMOC ?
Jeśli nie znalazłeś na stronie interesujących
Cię informacji,
skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail
lub telefonicznie, a z pewnością pomożemy.
Wróć do spisu treści