Pro Performance - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE
Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic.
LEEDBREEAMDGNBHQEWELLEKOLOGICZNE MATERIAŁY
Przejdź do treści

Pro Performance

ECO FIRMY


Działalność na rynku polskim firma rozpoczęła w 2011 roku z jasnym celem - dostarczać produkty najwyższej jakości, dbające o środowisko naturalne i przynoszące korzyści swoim użytkownikom. Przez kolejne lata dostarcza starannie dobrane produkty klientom drogą tradycyjną, doskonali ofertę zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami klientów, z którymi utrzymuje realny kontakt. Zna doskonale każdy produkt, który Pańtwo znajdziecie w ofercie, jego zastosowania, te najlepsze i te trochę gorsze strony.  

W 2015 roku ProPerformance uruchomia pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Firma stara się udzielić najszerszych i najbardziej praktycznych informacji na temat każdego z produktów, kierując się  sugestiami i opiniami klientów.
Od roku 2012 dostarcza produkty ProAqua do dużych odbiorców na terenie Polski i Bułgarii: pensjonaty, hotele, stacje benzynowe, muzea, biurowce, żłobki, przedszkola itd. Dzięki produktom ProAqua, każdej minuty, w różnych lokalizacjach w Polsce i Bułgarii, zużywa się o setki tysięcy litrów mniej wody pitnej i wytwarza się o tyle samo mniej ścieków!

Produkcja ProAqua jest zlokalizowana we Włoszech. Produkty ProAuqa wytwarzane są z certyfikowanych materiałów, w fabryce o długoletnim doświadczeniu w wytwarzaniu akcesoriów do sanitariatów.
Wysokiej jakości materiały, długoletnie doświadczenie i najwyższa precyzja wykonania, pozwalają Pro Performance udzielić 5 lat gwarancji na produkty ProAqua, dzięki czemu dostają Państwo wyroby, które długo i niezawodnie będą obniżać Wasze wydatki związane z wodą. Inwestycja w produkty ProAqua, dzięki generowanym oszczędnościom, zazwyczaj zwraca się w terminie nie dłuższym niż 30 dni.
Aeroperlatory ProAqua oszczędzają już od pierwszego dnia ich użytkowania!Skorystaj z kalkulatora, aby obliczyć ile zaoszczędzisz stosując aeroperlatory ProAqua !

KONTAKT
mobile:  +48 517-160-640
POMOC ?
Jeśli nie znalazłeś na stronie interesujących
Cię informacji,
skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail
lub telefonicznie, a z pewnością pomożemy.
Wróć do spisu treści