Targi mieszkań i domów - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE
Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic.
LEEDBREEAMDGNBHQEWELLEKOLOGICZNE MATERIAŁY
Przejdź do treści

Targi mieszkań i domów

WYDARZENIA
Targi Mieszkań i Domów

Otwórz się na mieszkanie w Krakowie – kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów.

Przekonaj się co w swojej najnowszej ofercie ma do zaproponowania największa impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości, przyjdź w dniach 22 – 23 września EXPO Kraków.
Organizatorem targów jest Nowy Adres S.A. doświadczony dostawca kompleksowych i profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Od 2018 roku należący do grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP), największego organizatora środkowo – wschodniej Europy ze 100- letnim doświadczeniem, od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) oraz Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI).
Bogata oferta wystawców, promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty czekające na odwiedzających targi oraz możliwość zapoznania się z premierowymi inwestycjami ,a to tylko początek ofert dla odwiedzających targi. W tegorocznej edycji targów udział wezmą najważniejsi deweloperzy wraz ze swoimi inwestycjami działający na rynku małopolskim: Abakon, Atal, Dasta, Super Krak, Dnawood, Eko Park, Emmerson, GL Development, Henninger Investment, Instal Kraków, Inter Bud, KG Group, Nowa 5 dzielnica, Phinance, Sento, Wawel Service, Verona Building.

Oprócz przeglądu zaproponowanego bogatego asortymentu deweloperskiego na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad związanych z faktami i mitami przy wynajmowaniu mieszkań organizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu.
W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo – edukacyjnymi.
Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł ( dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r.ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Bilety w kasach będą kosztowały 15 zł, e – bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie https://www.mieszkaniowi.pl

Targi Mieszkań i Domów
22 – 23 września 2018 r.
sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00
KONTAKT
mobile:  +48 517-160-640
POMOC ?
Jeśli nie znalazłeś na stronie interesujących
Cię informacji,
skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail
lub telefonicznie, a z pewnością pomożemy.
Wróć do spisu treści