Warstwa roślinności - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE
Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic.
LEEDBREEAMDGNBHQEWELLEKOLOGICZNE MATERIAŁY
Przejdź do treści

Warstwa roślinności

ECO PRODUKTY > ECO Dachy
Warstwa roślinności
Mata wegetacyjna ND – Sedum
Rozchodniki uprawiane na macie kokosowej z nośnikiem z tworzywa sztucznego składają się z minimum 4 odmian rozchodników. Skład mat wegetacyjnych Nophadrain może być, na życzenie klienta, wzbogacony o zioła i trawy. Maty wegetacyjne firmy Nophadrain to wysokiej jakości pokrycia  dla dachów ekstensywnych. Co najmniej 85% roślinności wyhodowanej na matach jest wspaniale rozwinięta już w momencie dostawy.
Rozsady Rozchodnika ND
Rozsady Rozchodnika ND przeznaczone są do wykorzystania jako roślinność na ekstensywnym dachu zielonym w przypadku, gdy nie jest konieczne uzyskanie natychmiastowej zieleni. Rozsady Rozchodnika ND są uprawiane w naszej szkółce i stanowią mieszankę minimum 5 różnych odmian rozchodników.
Sadzonki pędów rozchodników ND
Rozchodniki są wykorzystywane jako roślinność na ekstensywnym dachu zielonym w przypadku, gdy wymagana jest większa liczba kolorów, różnych odcieni lub specjalnych odmian. Sadzonki pędów rozchodników ND są uprawiane w naszej szkółce i charakteryzują się doskonałą jakością. Rośliny są odporne na słońce, wysokie temperatury i suszę.
System Kaset Rozchodnikowych ND
System Kaset Rozchodnikowych ND to gotowy do użycia system elementowy do budowy ekstensywnych zielonych dachów. Składa się z kasety wypełnionej substratem, w którym zostały posadzone sadzonkami rozchodnika. System jest dedykowany dla dachów płaskich lub o niewielkim spadku. Kształt kaset umożliwia szybki i łatwy montaż poszczególnych elementów.
KONTAKT
mobile:  +48 517-160-640
POMOC ?
Jeśli nie znalazłeś na stronie interesujących
Cię informacji,
skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail
lub telefonicznie, a z pewnością pomożemy.
Wróć do spisu treści