Warstwa wzrostowa - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

Idź do spisu treści

Menu główne

Warstwa wzrostowa

eco-Produkty > eco-Design > Zielone dachyWarstwa wzrostowa
Substrat ekstensywny ND DGS-E
Substrat ten jest specjalnie przeznaczony do ekstensywnych dachów zielonych. Skład tego substratu został dostosowany do potrzeb roślinności ekstensywnej i spełnia wymagania określone w wytycznych dotyczących dachów zielonych FLL w zakresie projektowania, instalacji oraz konserwacji ekstensywnych dachów zielonych.

Substrat ekstensywny ND DGS-E
Substrat intensywny ND DGS-I
Substrat ten jest specjalnie przeznaczony do intensywnych dachów zielonych. Skład tego substratu został dostosowany do potrzeb roślinności intenswnej i spełnia wymagania określone w wytycznych dotyczących dachów zielonych FLL w zakresie projektowania, instalacji oraz konserwacji intensywnych dachów zielonych.


Substrat intensywny ND DGS-ISubstrat mineralny ND DGS-M
Mineralny substrat do dachów zielonych opracowany specjalnie dla systemu ekstensywnych dachów zielonych Nophadrain – do lekkich konstrukcji dachu / o średnim nachyleniu oraz do przykrycia paneli substratowych ND SM-25 / SM-50. Podłoże to może być również wykorzystane jako podstawowy substrat w systemach intensywnych dachów zielonych Nophadrain. Podłoże spełnia wymagania wytycznych dotyczących dachów zielonych FLL.

Substrat mineralny ND DGS-MPanele substratowe ND SM-25 / ND SM-50
Strukturalny panel substratowy z hydrofilowej wełny mineralnej o grubości 25 mm i gęstości 120 kg/m3 wykorzystywane są jako zamiennik podłoża na ekstensywnych dachach zielonych, na których możliwe są niewielkie obciążenia dachu, a także na średnio nachylonych lub stromych dachach, gdzie nie ma możliwości instalacji podłoża ze względu na ryzyko zsunięcia. Są one również bardzo proste i ekonomiczne w instalacji.

Panele substratowe ND SM-25 / ND SM-50


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego