Xeroflor - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE
Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic.
LEEDBREEAMDGNBHQEWELLEKOLOGICZNE MATERIAŁY
Przejdź do treści

Xeroflor

ECO FIRMYSystemy zielonych dachów Xero Flor wykorzystują roślinność odporną na suszę, aby przyspieszyć tworzenie krajobrazu dachowego i ograniczyć wymagania dotyczące nawadniania do początkowego sezonu wegetacyjnego. Maksymalny kredyt można uzyskać, gdy zapewnione jest nawadnianie na etapie zakładania zielonego dachu ze zbiorników deszczowych lub systemów odzyskanej wody w celu wyeliminowania zużycia wody pitnej.

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów trawy w rolkach oraz największym producentem mat rozchodnikowych wykorzystywanych do budowy ekstensywnych dachów zielonych.

Nasza firma powstała z pasji do zieleni. Istniejemy na rynku od 1996r. i jesteśmy firmą rodzinną. Od samego początku działalności staramy się robić wszystko, aby wyeksponować zieleń.

Nasze produkty pozwalają na umieszczenie roślinności nie tylko na ziemi, ale również na dachach. By móc prowadzić produkcję trawników rolowanych oraz mat wegetacyjnych na dużą skalę, potrzebowaliśmy odpowiednio dużej przestrzeni. Znaleźliśmy ją w okolicach Szprotawy w województwie lubuskim. Właściwy rodzaj gleby oraz osobliwy urok przepięknej leśnej okolicy zadecydowały o powstaniu plantacji właśnie tu, a nie gdzie indziej. Przez szereg lat uprawa trawników rolowanych oraz mat wegetacyjnych z roku na rok powiększała się i obszar upraw wzrósł z 65 do prawie 150 ha.
Kontakt:
Xero Flor Pl Sp. z o.o.
Leszno Dolne 35a, 67-321 Leszno Górne
biuro@xeroflor.pl
www.xeroflor.pl


KONTAKT
mobile:  +48 517-160-640
POMOC ?
Jeśli nie znalazłeś na stronie interesujących
Cię informacji,
skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail
lub telefonicznie, a z pewnością pomożemy.
Wróć do spisu treści