DOBÓR MATERIAŁÓW - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE
Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic.
LEEDBREEAMDGNBHQEWELLEKOLOGICZNE MATERIAŁY
Przejdź do treści

DOBÓR MATERIAŁÓW

CERTYFIKACJASystemy certyfikacji kłada coraz większy nacisk na materiały wysokiej jakości.Świadczy o tym choćby fakt, że materiały maja wpływ na około 20% całkowitej punktacji projektu w sposób bezpośredni, a pośredni znacznie więcej. Tymczasem dokumentacja, jaką trzeba zgromadzić dla poszczególnych materałów jest dość złożona, częso wymaga sprawdzenia znacznej ilości dokumentów, dotyczących emisji, pochodzenia, posiadanych ceryfikatów, kart technicznych, etc.

Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynkowym oferujemy dobór i weryfikację materiałów i kredytów dotyczących materiałów dla systemów certyfikacji LEED, BREEAM, DGNB oraz WELL. Dzięki temu Państwa projekt może osiągnąć wyższy wynik od zakładanego, co może się przełożyć na  osiągnięcie wyższego poziomu certyfikacji.
W tym zakresie zapraszamy do współpracy zarówno inwestorów i generalnych wykonawców jak i asesorów i konsultantów systemów, którzy potrzebują pomocy w zrealizowaniu założeń dotyczących materiałów. Posiadamy własną bazę zweryfikoanych materiałów budowlanych i wykończeniowych, informacje o produktach posiadających EPD czy zweryfikowane łańcuchy dostaw dla popularnych materiałów.Prowadzimy dobór dla obiektów:
  • biurowych
  • przemysłowych - fabryki i hale magazynowe
  • obiektów handlowych
  • wnętrz budynków
  • projektów mieszkaniowych
  • nietypowych zespołów budynków / nietypowych obiektów

KONTAKT
mobile:  +48 517-160-640
POMOC ?
Jeśli nie znalazłeś na stronie interesujących
Cię informacji,
skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail
lub telefonicznie, a z pewnością pomożemy.
Wróć do spisu treści