Tessera - ECOSQUAD - budownictwo ekologiczne, ekologia, szkolenia

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE
Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic.
LEEDBREEAMDGNBHQEWELLEKOLOGICZNE MATERIAŁY
Przejdź do treści

Tessera

ECO PRODUKTY > ECO Wykładziny
Płytki dywanowe Tessera
Tessera Layout i Outline to kolekcja płytek dywanowych o budowie pętelkowej w nowoczesnej gamie 32 kolorów oraz 8 linearnych wzorów skoordynowanych kolorystycznie z kolekcją Layout.

Kolekcja płytek dywanowych Layout dostępna w bardzo obszernej palecie 32 kolorów, od neutralnych po jasne, oferuje duże możliwości w projektowaniu. W zależności od charakteru wnętrza, płytki można układać w jednolity wzór lub dowolnie łączyć tworząc różnorodne zestawienia kolorystyczne.

Outline (8 kolorów) to płytki o delikatnej teksturze i wyraźnym, linearnym wzorze w kolorach kolekcji Layout.
Połączenie Layout i Outline umożliwia tworzenie na podłodze atrakcyjnych zestawień, wstawek i przejść na wykładzinie podkreślając charakter współczesnych środowisk biurowych.

Tessera Apex 640 to wysokiej jakości płytki dywanowe od lat cenione na polskim rynku za jakość, trwałość i funkcjonalność. Tessera to produkt przyjazny środowisku. Produkcja płytek dywanowych Tessera odbywa się przy wykorzystaniu ponad 50% materiału z recyklingu. Nowoczesne technologie pozwalają na ponowne wykorzystanie odpadu poprodukcyjnego, dzięki czemu proces wytwarzania jest zamknięty, a ilość pierwotnych surowców zredukowana.
Wykładzina Tessera tworzy bardziej bezpieczne i zdrowsze miejsce pracy. Właściwości akustyczne płytek dywanowych ograniczają hałas w otoczeniu, a niska emisja lotnych związków chemicznych poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach. Wzory o wysokim współczynniku odbicia światła oszczędzają energię elektryczną w obiekcie. Zastosowanie wykładziny Tessera Apex wpływa na punktację w certyfikacji LEED a także uzyskuje ocenę A w systemie BREEAM.

Wykładziny pętelkowe Tessera

Płytki dywanowe o tradycyjnej budowie pętelkowej zaprojektowano z myślą o zachowaniu estetycznego wyglądu w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak korytarze i hole wejściowe.

W ofercie posiadamy kilka kolekcji wykładzin pętelkowych.
KONTAKT
mobile:  +48 517-160-640
POMOC ?
Jeśli nie znalazłeś na stronie interesujących
Cię informacji,
skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail
lub telefonicznie, a z pewnością pomożemy.
Wróć do spisu treści