Allura - ECOSQUAD Zrównowazone budownctwo LEED BREEAM WELL DGNB

Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic!
Przejdź do treści
ECO PRODUKTY > ECO WYKŁADZINY
Dekoracyjne płytki i panele PVC
Kolekcja dekoracyjnych płytek i paneli Allura inspirowana naturalnymi materiałami podłogowymi: drewnem i kamieniem, posiada wszystkie właściwości elastycznej wykładziny winylowej: daje uczucie ciepła pod stopami, pochłania dźwięki, jest łatwa w instalacji i pielęgnacji, mocna i niezwykle trwała.
Wszystkie kolekcje Allura, począwszy od płytek nie wymagających użycia kleju aż po homogeniczne płytki przeznaczone do podłóg o dużym natężeniu ruchu,zostały zrewitalizowane i wzbogacone o nowe elementy zyskując jeszcze piękniejszy, zbliżony do naturalnego wygląd.

Specjalnie wyselekcjonowane surowce
Płytki i panele PVC Allura wytwarzamy ze specjalnie wyselekcjonowanych surowców, naturalnych, dodatkowo badanych pod kątem jakości. Sam fakt, iż wszystkie warstwy produktu są tworzone w naszej fabryce i do produkcji nie są używane materiały prefabrykowane sprawia, że nie powstają zbędne odpady produkcyjne.

Wolne od ftalanów
Wszystkie produkty z kolekcji Allura tworzone są zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska i nie zawierają ftalanow.

Recykling materiału
Dekoracyjne płytki i panele zawierają materiał odzyskany, który wykorzystywany jest w warstwie spodniej większości kolekcji Allura. Materiał ten to odpad wyłącznie z produkcji płytek i paneli Allura co daje gwarancję, że produkt nie zawiera ftalanów.

Allura to najwyższa jakość wykładzin w formie płytek i paneli stworzona przy użyciu najnowocześniejszych procesów i technologii produkcyjnych, dzięki czemu uzyskano wrażenie bardzo realistycznego i naturalnego wyglądu drewna, kamienia oraz wzorów abstrakcyjnych.

Dlaczego wybrać płytki i panele Allura?

Prosta instalacja, doskonała stabilność wymiarowa, łatwość pielęgnacji i trwałość bez potrzeby stosowania dodatkowych warstw. Dodatkowo produkowana zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju i przyjazna środowisku naturalnemu, kolekcja płytek i paneli Allura jest jednym z najbardziej pożądanych rozwiązań podłogowych na rynku.

Wszystkie wzory dekoracyjnych płytek i paneli PVC Allura są unikatowe. Kolekcja oferuje szeroki wybór wzorów drewna, kamienia czy motywów abstrakcyjnych, wytwarzanych za pomocą kalandrów o szerokości 4 m i średnicy 1,5 m, dzięki którym uzyskujemy dalekie powtórzenia wzorów. Dodatkowo zastosowanie procesu fazowania pozwala na uzyskanie maksymalnie naturalnego efektu.

Wróć do spisu treści