CERTYFIKACJA - ECOSQUAD Zrównowazone budownctwo LEED BREEAM WELL DGNB

Certyfikaty nie mają przed nami tajemnic!
Przejdź do treści
CERTYFIKACJA
Certyfikacja LEED, WELL, BREEAM, DGNB, SKA rating - zapytaj o ofertę!

Certyfikacja LEED BREEAM DGNB WELL
Zapraszamy do składania zapytań ofertowych w zakresie certyfikacji BREEAM, DGNB, LEED i WELL oraz ratingu Ska.

Każdy projekt certyfikowany zasługuje na indywidualne podejście. Nie tylko na wypełnienie dokumentacji i odhaczenie punktów krytycznych. Wierzymy, że systemy certyfikacji powstały  z myślą o poprawie stanu środowiska i jakości życia ludzi. Zauważając, że nawet 80% czasu spędzamy w pomieszczeniach, warto uświadomić sobie jaką rolę potrafią odgrywać certyfikaty wielokryterialne jak BREEAM, DGNB, LEED czy WELL oraz rating Ska.
Certyfikacja budynków z nowej ciekawostki staje się standardem, stąd coraz więcej budynków ubiegających się o to wyróżnienie. Masowość certyfikatów ma jednak równeż drugą stronę, z którą staramy się walczyć. Dlatego też projekty traktujemy indywidualnie, nie pracując na prowizjach od producentów materiałów czy nie kopiując rozwiązań z jednego do kolejnych projektów. Kosultanci, z którymi współprcujemy to osoby niezależne, z ciekawymi pomysłami i pasją do tego, co robią. Dzięi temu dobiorą nie tylko ooptymalne rozwiązania dla projektu, ale również będą na bieżąco z nowościami na rynku systemów certyfikacji, które pozwolą na optymalizacje projektu i jego niepowtarzalność.
Certyfikujemy obiekty:
  • biurowe
  • przemysłowe - fabryki i hale magazynowe
  • obiekty handlowe
  • wnętrza budynków
  • nietypowe zespoły budynków / nietypowe obiekty
Mamy swoją drogę do certyfikacji!


Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu, jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania funkcjonujące na rynku oraz atrakcyjną cenę!
Dodatkowo oferujemy usługę wsparcia Generalnego Wykonawcy w procesie certyfikacji, dzięki czemu sama certyfikacja jest dla GW klarowna i zrozumiała, a gromadzenie dokumentacji mniej uciążliwe.
Napisz do nas aby otrzymać informację o możliwości certyfikacji Twojego obiektu i obiektach referencyjnych.

Wróć do spisu treści